Mieszkania na Sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

10 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Wysoki parter z balkonem, 3 pokoje po remoncie.
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 3
Metraż: 56.5m²
Oferta SM020-10155
Cena 420 000 zł
cena / m² 7 434 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Mieszkanie na pierwszym piętrze w nowej cenie
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 55.3m²
Oferta SM020-10234
Cena 299 000 zł
cena / m² 5 407 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Mieszkanie w doskonałej lokalizacji
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.78m²
Oferta SM020-10271
Cena 270 000 zł
cena / m² 5 424 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Mieszkanie w centrum pierwsze piętro
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 56.54m²
Oferta SM020-10294
Cena 320 000 zł
cena / m² 5 660 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Mieszkanie w stanie deweloperskim
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 40.06m²
Oferta SM020-10290
Cena 398 000 zł
cena / m² 9 935 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Kawalerka ze sypialnią
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 26.05m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM020-10283
Cena 288 000 zł
cena / m² 11 056 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Mieszkanie do własnej aranżacji
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 34.5m²
Oferta SM020-10270
Cena 286 350 zł
cena / m² 8 300 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - W pełni umeblowane i wyposażone
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 2
Metraż: 43.31m²
Oferta SM020-10094
Cena 409 000 zł
cena / m² 9 444 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 3
Metraż: 45.06m²
Oferta SM020-10240
Cena 559 000 zł
cena / m² 12 406 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Przytulne mieszkanie.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 35.81m²
Oferta SM020-10046
Cena 265 000 zł
cena / m² 7 400 zł
OKAZJA!

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies